Specjalistyczne Gabinety Dentystyczne E-DENT

☰ Menu

Lekarze stomatolodzy

Edyta Ziółkowska-Boboryko

Absolwentka Pomorskiej Akademii Medycznej, specjalista II° stomatologii ogólnej i dziecięcej – dyplomy uzyskane z wyróżnieniem. Od lat prowadzi gabinety E-DENT budując praktykę na miarę XXI wieku. W pracy zawodowej stara się tworzyć przyjazną, rodzinną i partnerską atmosferę dla pacjentów w każdym wieku oraz współpracowników. Czynnie uczestniczy w licznych konferencjach naukowych, warsztatach praktycznych i kursach doskonaląc posiadane umiejętności oraz wdrażając innowacyjne technologie i metody leczenia. Ukończyła studia podyplomowe: Zdrowie publiczne - marketing i zarządzanie w ochronie zdrowia na Wydziale Nauk o Zdrowiu Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego. Prywatnie mama DOMINIKI i DARII, lubi wypoczynek nad morzem we wszystkich porach roku. Koneserka polskiego kina i literatury biograficznej.

Beata Mroczek

Absolwentka Pomorskiej Akademii Medycznej, zawodowo związana z gabinetami E-DENT od ponad 10 lat. Posiada duże doświadczenie i wiedzę w zakresie protetyki stomatologicznej i stomatologii estetycznej. Stały rozwój zawodowy pozwala jej na wprowadzanie nowoczesnych i innowacyjnych technologii. Interesuje się aranżacją i wystrojem wnętrz, kocha podróże.

Anna Błaszczyk

Absolwentka Pomorskiej Akademii Medycznej 2007 r. Stale doskonali swoją wiedzę i poszerza umiejętności w zakresie stomatologii zachowawczej, protetyki i chirurgii stomatologicznej. W wolnym czasie czyta książki i uprawia sport.

Anna Krasnoborska-Nowicka

Absolwentka PAM 2009 r. Specjalista chirurgii szczękowo-twarzowej.

Barbara Siedlecka

Specjalista Chirurgii Stomatologicznej, wieloletni pracownik kliniki Pomorskiej Akademii Medycznej, współpracuje z gabinetami E-DENT w zakresie zabiegów chirurgii stomatologicznej i implantologii.

Agnieszka Mazur-Lesz

Absolwentka Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego, zainteresowania zawodowe to w szczególności chirurgia stomatologiczna, stomatologia dziecieca i protetyka .W pracy zawodowej otwarta na potrzeby lecznicze swoich pacjentów, nie boi się wyzwań,w kontaktach z pacjentami stawia na rzetelność i serdeczność .Stale rozwija swoja wiedze uczestnicząc w kursach i szkoleniach. Lubi dobre kryminały i wypoczynek nad morzem.

Maciej Lesz

Absolwent Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego, absolwent PRACTICULUM IMPLANTOLOGII VIVADENTAL, zainteresowania zawodowe to endodoncja, endodoncja mikroskopowa, protetyka i chirurgia stomatologiczna. Doskonali swoje umiejętności uczestnicząc w kursach i szkoleniach. Wkontaktach z pacjentem stawia na otwartość i obustronne zaufanie. Interesuje się informatyka i nowinkami technologicznymi.

Karolina Janiszewska

Absolwentka Pomorskiej Akademii Medycznej, regularnie uczestniczy w szkoleniach i konferencjach w celu ciągłego poszerzania swoich umiejętności zawodowych, w pracy realizuje się najbardziej w zabiegach z zakresu stomatologii zachowawczej oraz odbudowach protetycznych, w wolnym czasie lubi jeździć na rowerze, czytać powieści historyczne natomiast w porze zimowej jeździć na nartach.

Magdalena Orłowska

Absolwentka PUM 2017, zajmuje się leczeniem zachowawczym, endodoncją oraz protetyką, w pracy dużo uwagi poświęca profilaktyce, która jest punktem wyjściowym dla uzyskania zdrowego i pięknego uśmiechu stale pogłebia swoja wiedzę aktywnie uczestnicząc w konferencjach oraz kursach stomatologicznych.

Anna Lankau

Absolwentka PUM, zaiteresowania zawodowe to stomatologia zachowawcza, endodoncja, stomatologia dziecieca oraz protetyka, ukończyła CURICULUM ENDODONTYCZNE PTE, CZŁONEK POLSKIEGO TOWARZYSTWA ENDODONTYCZNEGO. W wolnych chwilach lubi obejrzeć dobry film lub przeczytać wciagajacy kryminał, pasjonatka podróży.


Asystenki

Adriana Soroko

Dyplomowana asystentka stomatologiczna.

Ludmiła Wojciechowska

Asystentka stomatologiczna.

Kamila Suszko

Dyplomowana asystentka stomatologiczna.

Dorota Matuszczak

Asystentka stomatologiczna, w ogromnym zaangażowaniem dba o organizację pacy w gabinecie.

Z przyjemnością gościmy w naszym zespole młodych lekarzy – absolwentów prowadząc szkolenia podyplomowe (staże).