Specjalistyczne Gabinety Dentystyczne E-DENT

☰ Menu

Lekarze stomatolodzy

Edyta Ziółkowska-Boboryko

Absolwentka Pomorskiej Akademii Medycznej, specjalista II° stomatologii ogólnej i dziecięcej – dyplomy uzyskane z wyróżnieniem. Od lat prowadzi gabinety E-DENT budując praktykę na miarę XXI wieku. W pracy zawodowej stara się tworzyć przyjazną, rodzinną i partnerską atmosferę dla pacjentów w każdym wieku oraz współpracowników. Czynnie uczestniczy w licznych konferencjach naukowych, warsztatach praktycznych i kursach doskonaląc posiadane umiejętności oraz wdrażając innowacyjne technologie i metody leczenia. Prywatnie mama DOMINIKI i DARII, lubi wypoczynek nad morzem we wszystkich porach roku. Koneserka polskiego kina i literatury biograficznej.

Beata Mroczek

Absolwentka Pomorskiej Akademii Medycznej, zawodowo związana z gabinetami E-DENT od ponad 10 lat. Posiada duże doświadczenie i wiedzę w zakresie protetyki stomatologicznej i stomatologii estetycznej. Stały rozwój zawodowy pozwala jej na wprowadzanie nowoczesnych i innowacyjnych technologii. Interesuje się aranżacją i wystrojem wnętrz, kocha podróże.

Anna Błaszczyk

Absolwentka Pomorskiej Akademii Medycznej 2007 r. Stale doskonali swoją wiedzę i poszerza umiejętności w zakresie stomatologii zachowawczej, protetyki i chirurgii stomatologicznej. W wolnym czasie czyta książki i uprawia sport.

Anna Krasnoborska-Nowicka

Absolwentka PAM 2009 r. W trakcie specjalizacji z chirurgii szczękowo-twarzowej.

Barbara Siedlecka

Specjalista Chirurgii Stomatologicznej, wieloletni pracownik kliniki Pomorskiej Akademii Medycznej, współpracuje z gabinetami E-DENT w zakresie zabiegów chirurgii stomatologicznej i implantologii.

Agnieszka Mazur-Lesz

Absolwentka Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego, zainteresowania zawodowe to w szczególności chirurgia stomatologiczna, stomatologia dziecieca i protetyka .W pracy zawodowej otwarta na potrzeby lecznicze swoich pacjentów, nie boi się wyzwań,w kontaktach z pacjentami stawia na rzetelność i serdeczność .Stale rozwija swoja wiedze uczestnicząc w kursach i szkoleniach. Lubi dobre kryminały i wypoczynek nad morzem.

Maciej Lesz

Absolwent Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego ,zainteresowania zawodowe to endodoncja,endodoncja mikroskopowa,protetyka i chirurgia stomatologiczna,Doskonali swoje umiejętności uczestnicząc w kursach i szkoleniach. Wkontaktach z pacjentem stawia na otwartość i obustronne zaufanie.Interesuje się informatyka i nowinkami technologicznymi.

Karolina Janiszewska

Absolwentka Pomorskiej Akademii Medycznej, regularnie uczestniczy w szkoleniach i konferencjach w celu ciągłego poszerzania swoich umiejętności zawodowych, w pracy realizuje się najbardziej w zabiegach z zakresu stomatologii zachowawczej oraz odbudowach protetycznych, w wolnym czasie lubi jeździć na rowerze, czytać powieści historyczne natomiast w porze zimowej jeździć na nartach.

Kamila Nowicka-Borta

Absolwentka Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie, ukończyla liczne kursy związane z medycyna estetyczną, studiowała anglistykę w Collegium Balticum, zawodowo interesuje się chirurgią stomatologiczna i protetyką, prywatnie szczęśliwa mama Leny i Oskara. Interesuje się sportem szczególnie łyżwiarstwem oraz psychologią i literaturą.

Katarzyna Nowicka

Absolwentka Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego, zainteresowania zawodowe to w szczególności endodoncja, endodoncja mikroskopowa i chirurgia stomatologiczna.


Asystenki

Stanislawa Hendzel

Doświadczona asystentka stomatologiczna i rejestratorka medyczna związana zawodowo z gabinetami E-DENT od ponad 10 lat. Bardzo otwarta i przyjazna dla pacjentów, profesjonalnie i perfekcyjnie dba o organizację pracy i bezpieczeństwo w gabinecie. Pasjonatka gór i kotów.

Beata Kokosza

Dyplomowana asystentka stomatologiczna, absolwentka dwóch szkół medycznych. Doskonała organizatorka pracy w gabinecie i przyjęć pacjentów. Mama wspaniałych córeczek Justynki i Mai. Interesuje się muzyką i gotowaniem.

Magdalena Michalska

Dyplomowana asystentka stomatologiczna a także inżynier technologii żywności, zawsze uśmiechnięta, otwarta i pomocna, kochająca dzieci.

Barbara Gołąbek

Asyatentka stomatologiczna, koordynujaca pracę zespołu asystentek, zawsze uśmiechnieta, chętna do pomocy, dobrze zorganizowana, mama trójki dzieci. Interesuje się psychologią i podróżami.

Z przyjemnością gościmy w naszym zespole młodych lekarzy – absolwentów prowadząc szkolenia podyplomowe (staże).